Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator HP 10s +

Kodi i produktit:
197058
Bateri:
LR44
EAN:
886112957261
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NW276AA
Lansuar:
17 Gusht 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatorët janë bërë pajisje e rëndësishme e nxënësve të shkollave fillore, të mesme dhe atyre në universitet. Edhe në jetën e përditshme keni nevojë të llogarisni diçka, andaj për këtë qëllim mund ta përdorni kalkulatorin. Në këto kohëra moderne ekzistojnë kalkulatorë të llojeve të ndryshme, duke filluar nga ata të thjeshtit, shkencorë apo edhe të kombinuar. Kompania HP është kompani lidere në teknologjinë kompjuterike. Falë përvojës shumëvjeçare, ajo iu sjell funksione të avancuara dhe zgjidhje inovative. Kësaj radhe ata iu sjellin kalkulatorin HP 10s +. Ky është kalkulator bazik shkencor me 240 funksione. Ka bateri mbështetëse dhe kështu mund të funksionojë edhe në kushte të dritës së dobët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
LR44
EAN:
886112957261
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NW276AA
Lansuar:
17 Gusht 2016
Ngjyra:
Bardhë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Prodhuesi:
HP
Rreshta në ekran :
2
Slot për bateri:
LR44

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE