Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Casio HR 8 RCE BK, i zi

Kodi i produktit:
224148
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky kalkulator ka një ekran të madh që zë 12 shifra dhe funksion printimi. Ai është krijuar kryesisht për llogaritarë, tregtarë dhe shitës. Mund të llogarisë TVSH-në, çmimet e shitjes dhe të blerjes, të fitimit dhe të konvertojë deri në 3 valuta. Rezultatet e printimit për shtypje njëngjyrëshe janë 2 rreshta për sekondë. Kalkulatori furnizohet me energji nga katër bateri AA. Dimensionet e tij janë: 102 x 209 x 42 mm.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE