Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kalkulator Shkencor, Canon F-715SG

Kodi i produktit:
155267
Bateri:
LR44, Solar
EAN:
4960999799483
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5730B001
Lansuar:
27 Qershor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kalkulatori shkencor i avancuar Canon F-715SG me ekran LSD me dy rreshta vie në tri ngjyra të ndryshme. Ka rreth 250 funksione, deri në 16 shifra për kalkulime të brendshme dhe furnizim me energji solare si dhe bateri. Ky kalkulator është ideal për zgjidhjen e problemeve matematikore, testim dhe kryerje të detyrave. Të dhënat e shtypura paraqiten në rreshtin e parë në ekran, ndërsa rezultati në rreshtin e dytë. Madhësia e shifrave në ekranin kryesor është 9.6 × 3.96 mm, gjë e cila mundëson që rezultatet të shihen shumë lehtë. Ky kalkulator është i mençur në çdo aspekt sepse ka të gjitha funksionet që i nevojiten studentëve për matematikë, trigonometri, statistikë, fizikë, etj. Kalkulatori Canon F-715SG është i pajisur me një ekran me përmasa 61 x 25 mm. Ndërsa dimesionet e tij janë 165 × 80 × 14.5 mm (pa mbështjellës) dhe 168 x 86.3 × 17.8 mm (me mbështjellës) ndërsa peshon 124 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
LR44, Solar
EAN:
4960999799483
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5730B001
Lansuar:
27 Qershor 2014
Ngjyra:
Zezë
Numri i shifrave të shfaqura:
16
Përmasat [H x W mm]:
86,3 x 168 x 17,8
Pesha:
124
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i ekranit:
61 x 25
Rreshta në ekran :
2
Slot për bateri:
LR44, Solar
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE