Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grirës letre Fellowes 75 Cs

Kodi i produktit:
198144
EAN:
0438596289576
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
12

Si të porosisim në Gjirafa50?

263.50 
Ju kurseni : 2.00   (1%)
261.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Marka Fellowes ka sjellë këtë prerëse letre mjaft cilësore dhe e përshtatshme për ambiente të bizneseve të ndryshme. Kjo makineri posedon teknologji moderne , e cila do të mundësojë që prerja e dokumenteve tuaja të bëhet të jetë e sigurtë dhe më e përmirësuar. Kjo pajisje është e përshtatshme për përdorim në shtëpi si dhe për zyret e juaja. Dizajni i saj modern është i pajisur me shportën e cila hapet menjëherë pas prerjes së letrës, në mënyrë që të zhvendosen mbetjet nga letra e prerë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0438596289576
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e prerjes [mm]:
4
Gjerësia hyrëse [mm]:
230
Kapaciteti i grisjes [faqe]:
12
Kapaciteti i kovës [litra]:
27
Kodi i prodhuesit:
Felsh75cs
Lansuar:
23 Shtator 2016
Lloji i prerjes:
Horizontale
Përmasat [mm]:
440 x 346 x 252
Pesha në kg:
12,46
Pesha [g / m2]:
70
Prodhuesi:
Fellowes
Standardet DIN:
P-4
Ueb-i i prodhuesit:
Fellowes.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE