Monitor BenQ GW2780 - LED, 27", Full HD

Kodi i produktit:
221416
Altoparlantë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
183
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)

Si të porosisim në Gjirafa50?

229.50 
Ju kurseni : 46.00   (20%)
183.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky monitor BenQ GW2780 është dizajnuar për këdo që dëshiron të shijojë foto, video ose informatikë afatgjate. Ky panel IPS ofron teknologji të shkëlqyeshme për të mbrojtur sytë tuaj dhe krenohet me një ekran shumë të besueshëm me ngjyra dhe një kënd të mirë shikimi prej 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht.

Monitori me ekran 27 " IPS ka rezolucion Full HD 1920 × 1080 piksel, 16: 9 aspect ratio, ndriçim 250 cd / m2 dhe kohë përgjigje.5ms. Lidhshmëria sigurohet nga lidhësit VGA dhe HDMI, dhe monitori ka dimensione 463 × 612 × 183 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4718755070105
Frekuencë [Hz]:
60
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
612
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
9H.LGELA.TBE
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
18+
Kontrast [:1]:
1000
Lartësia [mm]:
463
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha [kg]:
4,85
Pitch [Hz]:
311
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
BenQ
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
183
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor BenQ GW2780 - LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE