Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord HDMI A - HDMI mini C

Kodi i produktit:
87756
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Prodhuesi:
PremiumCord
Për lidhës:
Mini HDMI (mashkull)

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kaballo cilësore HDMI përdoret për lidhjen e TV LCD me një kartë grafike apo qendër mulitmediale me interface HDMI. Përdorimi i HDMI lehtëson menaxhimin e kabllove pasiqë standardi HDMI mbështet edhe videot HD, duke transmetuar njëkohësisht edhe video edhe zë cilësor. Kabllo është e mbrojtur dhe mund të transmetoj audio dhe video digjitale dhe mbështet HDCP. Kablloja HDMI PremiumCord është pesë metra i gjatë dhe në këtë mënyrë lehtëson edhe lidhjen e pajisjeve në distancë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220008673
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
8592220008673
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI, mini HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Mini HDMI (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.3

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI A - HDMI mini C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE