Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës HP Pavilion, USB-C në HDMI, i zi

Kodi i produktit:
226142
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, tablet, TV
EAN:
191628755141
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2PC54AA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mjetet ndihmëse nuk mjaftojnë kurrë. Dhe në rastin e këtij përshtatësi shumë praktik, kjo vlen dyfish. Me këtë përshtatës HP, ju mund të ndani zërin dhe videon me rezolucion të lartë 4K nga tableti apo laptopi juaj me televizor, monitorë apo projektorë. Instalimi është shumë i thjeshtë. Mjafton të lidhet përshtatësi me lidhësin USB-C në pajisjen burimore. Pastaj thjesht lidhuni me ekran përmes kabllos HDMI. Ky përshtatës HP është në përputhje me laptopë apo tabletë që kanë një portë USB-C. Ka përmasa shumë kompakte dhe është portativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, tablet, TV
EAN:
191628755141
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2PC54AA
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktues
Mbështet:
4K
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
HP
Verzioni:
HDMI 2.0

Bashkangjitja Përshtatës HP Pavilion edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE