Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse muri GoGEN për ekran LCD

Kodi i produktit:
163177
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
55
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
32
EAN:
8592417054063
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
50

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi të varni ekranin tuaj LCD, LED, apo televizorin plazma në mur, por në të njëjtën kohë të ruani hapësirë në dhomën tuaj? Ose thjesht doni të shikoni televizorin sikurse një pikturë? Atëherë, kjo mbajtëse muri është zgjidhja e duhur për ju. Kjo mbajtëse mund të vendoset në çdo dhomë, si në dhomën e gjumit, dhomën e fëmijëve tuaj, apo në dhomën e mysafirëve. Distanca nga muri është 4.4 cm. Është në përputhje me VESA 200 x 100, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400. Ky mbajtës është i pajisur të pajisur me disa pajisje, të cilat japin një garanci të cilësisë dhe lidhjes të sigurt në mur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
55
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
32
EAN:
8592417054063
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
50
Kodi i prodhuesit:
GOGDRZAKTILTL
Lansuar:
12 Nëntor 2014
Largësia maksimale prej murit [cm]:
4,4
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
Monitor
Prodhuesi:
GoGen
VESA [mm x mm]:
200 x 100, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE