Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
247811
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Lojë:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:

Si të porosisim në Gjirafa50?

178.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986186346
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
610
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
27V2Q
Koha e reagimit [ms]:
5
Kontrast [:1]:
20000000
Lansuar:
25. 10. 2018
Lartësia [mm]:
464
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
4,22
Pitch [Hz]:
0,311
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
200

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE