Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
247811
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Lojë:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
178.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori AOC 27V2Q është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj gjatë lojërave. Ky monitor vjen me një diagonale prej 27" me cilësi Full HD dhe rezolucion 1920x1080 16: 9, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjetoni çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty. Gjithashtu, ky monitor mbështet edhe teknologjinë FreeSync, që ju lejon të luani, dhe përshtatni shpejtësinë e kornizës, duke eliminuar vonesat e imazhit apo grisjen. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes me pajiset tjera përmes porteve HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 dhe 3.5 mm jack. Dimensionet: 610 x 464 x 200mm. Pesha: 4.22 kg

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986186346
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
610
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
27V2Q
Koha e reagimit [ms]:
5
Kontrast [:1]:
20000000
Lansuar:
25. 10. 2018
Lartësia [mm]:
464
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
4,22
Pitch [Hz]:
0,311
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
200

Bashkangjitja Monitor AOC 27V2Q - LED 27" (68cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE