Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Dell Alienware AW2521H, 25" LED, Full HD, i zi

Kodi i produktit:
308474
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pitch Hz:
0283

Si të porosisim në Gjirafa50?

652.50 
Ju kurseni : 53.00   (8%)
599.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Disponueshmëria:
6 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori me dritë të pasme LED dhe panel IPS ka një diagonale 25 ", rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, shkëlqim 400 cd / m2 dhe raport të pamjes 16: 9. Koha e përgjigjes është 1 ms, shpejtësia e rifreskimit 360 Hz, këndet e shikimit janë 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht, ndërsa raporti i kontrastit është 1000: 1. Monitori ofron lidhësit: 5x USB 3.2, 2x HDMI, DP 1.4. Përmasat e tij janë: 556 x 251 x 528 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pitch Hz:
0283
Vendi i origjinës:
Ireland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE