Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung LS27AM501NUXEN, 27", LED, i bardhë

Kodi i produktit:
891314smg
Altoparlantë:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha kg:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

356.50 
Ju kurseni : 77.00   (22%)
279.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori ka një diagonale 27 ", rezolucion FHD 1920 x 1080 px, shkëlqim 250 cd / m2, kohë reagimi 8 ms, raporti i pamjes 16:9. Kontrasti është 3000: 1, është i pajisur me HDR10, këndet e shikimit janë 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht. Teknologjia Adaptive Picture, altoparlantët, mbështet pasqyrimin e imazheve nga pajisjet Android, Apple AirPlay dhe DeX, lejon lidhjen e tastierës dhe mausit përmes USB, mbështet Office 365. Lidhësit HDMI 2.0, Bluetooth 4.2, Wi-Fi. Dimensionet përfshirë mbajtësen 615.5 x 455, 4 x 193.5 mm, pesha 5.0 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit:
27
EAN:
8806092231580
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjerësia mm:
615,5
HDMI 2.0:
HDR:
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Klasa e energjisë:
F
Kodi:
LS27AM501NUXEN
Koha e reagimit ms:
8
Konsumi kWh1000h:
26
Konsumi në HDR kWh1000h:
40
Kontrasti statik 1:
3000
Lartësia mm:
455,4
Lloji i ekranit:
VA
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pesha kg:
5
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
Bluetooth, WiFi
Trashësia mm:
193,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
USB Hub:
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE