Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung M5 Smart, LS32AM501NUXEN, 32", 1920 x 1080, i bardhë

Kodi i produktit:
320264smg
Altoparlantë:
Raporti i shikimit:
16: 9
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

384.50 
Ju kurseni : 45.00   (12%)
339.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky monitor kombinon dhe mbështet një varg karakteristikash për performancë të shkëlqyer. Ka diagonale 32 inç me rezolucion 1920 x 1080 (Full HD). Ka ndriçim 250 cd/m2, kënde pamore 178 shkallë dhe përgjigje 8 ms. Mbështet teknologjinë për parandalim të dridhjes së imazheve Flicker Free dhe reduktim të dritës së kaltër Blue Light Reduction. Lidhet me pajisje përmes porteve HDMI, DisplayPort, USB, 3.5mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit:
32
Ekran i sheshtë:
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjerësia mm:
716,1
HDMI 2.0:
HDR:
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Klasa e energjisë:
E
Kodi:
LS32AM501NUXEN
Koha e reagimit ms:
8
Konsumi kWh1000h:
26
Konsumi në HDR kWh1000h:
40
Kontrasti statik 1:
3000
Lartësia mm:
517
Lloji i ekranit:
VA
Ndriçimi cdm2:
250
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Pesha kg:
6,2
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
Bluetooth, WiFi
Trashësia mm:
193,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE