Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Me rezolucion 4K dhe 5K

Me rezolucion 4K dhe 5K

303.50  364.50 

Përfshirë TVSH-në

411.50  466.50 

Përfshirë TVSH-në

781.50  935.50 

Përfshirë TVSH-në

444.50  521.50 

Përfshirë TVSH-në

2,219.50  2,409.50 

Përfshirë TVSH-në

1,399.50  1,628.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LCD Benq PV3200PT, 32"

E SHITUR

1,328.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LG UltraFine 27MD5KA-B, 27 " LED

E SHITUR

1,464.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor Optoma OP751RKe, 75", 4K UHD, i zi

E SHITUR

3,439.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LG 27UD68P-B - LED 27"

E SHITUR

-18%
449.50  545.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED Dell S2817Q 28", i zi

E SHITUR

-18%
396.50  481.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor Eizo EV3237-GY 32"

E SHITUR

-8%
1,412.50  1,541.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED AOC AG271UG - 27" (68cm)

E SHITUR

-9%
729.50  799.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor ASUS VA327H - LED, 32", 1920 x 1080, Full HD, i zi

E SHITUR

-4%
354.50  369.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor Samsung S27HG50 - LED, 27",1920 x 1080, Full HD

E SHITUR

-9%
612.50  672.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LG 27UD69-W, 27" LED, 4K UHD, i bardhë / argjendtë

E SHITUR

-8%
481.50  525.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor HP 27er - LED 27" (68cm), Full HD, i argjendtë

E SHITUR

-5%
217.50  228.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LCD Dell UltraSharp P4317Q, 43'',  i zi

E SHITUR

-16%
728.50  868.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED Acer H277HUsmipuz, 27"

E SHITUR

689.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor HP Z27x 27"

E SHITUR

-7%
1,172.50  1,258.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED HP Z27s 27"

E SHITUR

-9%
559.50  615.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor MG24UQ LCD ASUS 24"

E SHITUR

641.50  644.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED ASUS PA329Q 32"

E SHITUR

-9%
1,438.50  1,581.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED AOC U2777PQU 27”

E SHITUR

-40%
359.50  598.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED Lenovo P27 27”

E SHITUR

-13%
738.50  853.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor ProLite Iiyama 40"

E SHITUR

-1%
687.50  691.50 

Përfshirë TVSH-në

LED Monitor LG 24MB37PM, 24"

E SHITUR

-24%
155.50  204.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor HP 22er - LED 21.5", 1920 x 1080 (Full HD), i argjendtë

E SHITUR

-9%
146.50  161.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LCD Dell P2715Q - 27 ''

E SHITUR

777.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED Philips BDM3275UP - 32"

E SHITUR

1,049.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LCD LG 24UD58, 27'', i zi

E SHITUR

-9%
452.50  497.50 

Përfshirë TVSH-në

Monitor LCD 28" Acer B286HKymjdpprz 4K UHD

E SHITUR

-3%
595.50  614.50 

Përfshirë TVSH-në

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE