Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LED Dell P1917S Professional 19"

Kodi i produktit:
208180
Diagonalja e ekranit ["]:
19
Numri i porteve DisplayPort:
1
USB:
Trashësia [mm]:
180
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme

Si të porosisim në Gjirafa50?

207.50 
Ju kurseni : 16.00   (8%)
191.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitor profesional për përdorim të përditshëm me ekran IPS i cili ofron ngjyra të thella dhe fotografi mahnitëse të paraqitura. Ky monitor ka madhësi prej 19” dhe përfshin teknologjinë IPS. Ofron rezolucion Ultra HD prej 1280 x 1024 pix dhe ndriçueshmëri të lartë prej 250 cd / m2. Proporcion i kontrastit prej 1000:1 dhe kënde të pamjes prej 178 shkallë horizontalisht dhe vertikalisht. Përfshin kohë të reagueshmërisë prej 8 ms dhe mundëson konektim me kompjuter, HDMI, 4x USB, VGA dhe DisplayPort. Dimensionet e monitorit janë 369.3 x 405.6 x 180 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
19
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
5397063744503
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
405,6
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
P1917S
Koha e reagimit [ms]:
6
Kontrast [1]:
4 000 000
Lansuar:
2 Mars 2017
Lartësia [mm]:
369,3
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Pitch [Hz]:
293
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
54
Rezolucioni:
1280 x 1024 (SXGA)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
180
USB:
USB Hub:

Bashkangjitja Monitor LED Dell P1917S Professional 19" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE