Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MyMAX mikro USB magnetik

Kodi i produktit:
193218
Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8588006409482
Fundi i kabllos:
Lëvizshme, të drejta
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Remax iu sjell një kabllo magnetike për telefonat mobil dhe lidhës MP3 mikro USB. Kablloja e metalit magnetike mikro USB / USB e lidhë telefonin tuaj celular apo MP3 player me një microUSB ngarkues (laptop) nëpërmjet USB. Mundëson shpejtësi (2.1 A). Lidhësit janë të bërë nga alumini. Gjatësia e kabllos është 1 m. Në përputhje me SiOS 7.0 për 9.3.

Kompania Remax është e angazhuar ekskluzivisht në krijimin e pajisjeve për telefonat mobil dhe tableta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Fotoaparat, navigim GPS, celularë, MP3/MP4 player, PC, tablet, video kamerë, laptop
EAN:
8588006409482
Fundi i kabllos:
Lëvizshme, të drejta
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
AA-1186
Lansuar:
23 Qershor 2016
Lidhësit:
Micro USB, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Argjendtë
Për lidhës:
Micro USB (mashkull)
Prodhuesi:
MyMAX
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE