Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjyrë për printer Canon PG-545XL/CL-546XL

Kodi i produktit:
179461
Aksesorë origjinal:
EAN:
8714574630793
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA MG2450, Canon PIXMA MG2550, Canon PIXMA MG2550s, Canon PIXMA MG2555, Canon PIXMA MG3050, Canon PIXMA MG3051, Canon PIXMA MG3052, Canon PIXMA MG3053, Canon PIXMA MX495, Canon PIXMA TS3150
Kodi i prodhuesit:
8286B006

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për një kohë të gjatë, Canon ka prodhuar printerë me cilësi të lartë me bojë me pajisje të nevojshme. Ju do të gjeni teknologji të reja dhe të përparuara në printera dhe MFP që përmirësojnë cilësinë e printimit. Në këtë rast, Canon PG-545XL / CL-546XL është një paketë zëvendësuese që përmban fishekë të ngjyrës së zezë dhe të ngjyrave të tjera (cyan, magenta, të verdhë) për Canon Pixma MG2450, MG2550, MG2555, MX495. Avantazhi i fishekut origjinal është kompatibiliteti i produktit 100% dhe cilësia maksimale e printimit, e cila nuk mund të arrihet me fishekë jo origjinale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
8714574630793
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Canon PIXMA MG2450, Canon PIXMA MG2550, Canon PIXMA MG2550s, Canon PIXMA MG2555, Canon PIXMA MG3050, Canon PIXMA MG3051, Canon PIXMA MG3052, Canon PIXMA MG3053, Canon PIXMA MX495, Canon PIXMA TS3150
Kodi i prodhuesit:
8286B006
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
MultiPack:
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Shumëngjyrësh, zezë
Për printer:
Canon
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Ngjyrë për printer Canon PG-545XL/CL-546XL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE