Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Access Point Ubiquiti UNIFI AC Mesh

Kodi i produktit:
208488
EAN:
810354025792
Prodhuesi:
Ubiquiti
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com
Trashësia [mm]:
34,4
Teknologjia:
RJ-45, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Access Point Ubiquiti i fuqishëm, që mund të shërbej për të lidhur pajisje në internet dhe mund të vendoset në mur. Kjo pajisje ofron shpejtësi të transferimit të të dhënave prej 300 Mbps në grupin 2.4 GHz dhe për shpejtësi më të madhe të transferimit të të dhënave ky Access Point përdorë antena 2x2 MIMO. Ndërsa grupi i dytë me 5 GHz transmeton të dhënat me shpejtësi 867 Mbps. Sinjali i dërgimit të të dhënave mund të shkoj në një distancë deri 183 metra dhe ky model është dizajnuar për përdorim të jashtëm dhe brendshëm gjithashtu është ka rezistencë ndaj ujit. Dimensionet e tij janë 354 x 46 x 34 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
810354025792
Fuqia e sinjalit të antenës:
1x 3 dBi, 1x 4 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
46
Kodi i prodhuesit:
UAP-AC-M
Lartësia [mm]:
353
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
Access point, Hotspot
Numri i porteve RJ-45:
1
Pesha [g]:
152
Prodhuesi:
Ubiquiti
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
34,4
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Access Point Ubiquiti UNIFI AC Mesh edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE