Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Router Zyxel NBG6604 i bardhë/zi

Kodi i produktit:
222240
EAN:
4718937596072
Pesha [g]:
578
Trashësia [mm]:
182
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për përdorim në shtëpi, ky ruter është ideal që punon si një pikë hyrjeje. Është një pajisje me dy drejtime me katër antena. Ruteri mbështet standardet IEEE 802.11 b / g / n 2.4 GHz dhe IEEE 802.11 a / n / ac 5 GHz. Shpejtësia e transmetimit është deri në 300 Mbps në frekuencën 2.4 GHz) dhe deri në 867 Mbps në frekuencën 5 GHz. Për siguri në botën e internetit përdoren këto teknologji WPA-PSK / WPA2-PSK. Ka 4 porte 10/100 Mbps RJ-45 (LAN) dhe një portë 10/100 Mbps RJ-45 (WAN).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718937596072
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260,4
Kodi i prodhuesit:
NBG6604
Lartësia [mm]:
81,2
Lloji i ruterit:
Access point, Wifi Router
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
578
Prodhuesi:
Zyxel
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
182
Ueb-i i prodhuesit:
Zyxel.com

Bashkangjitja Router Zyxel NBG6604 i bardhë/zi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE