Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set i shpërndarësve për rrjet UBIQUITI UNIFI AC PRO AP

Kodi i produktit:
197239
EAN:
810354025464
Numri i porteve RJ-45:
2
Trashësia [mm]:
197
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
721.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 60.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UBIQUITI UNIFI AC PRO është shpërndarës rrjeti i cili përmban tri antena që kapin një distancë të largët deri 122 metra. Ky shpërndarës ka një kabllo LAN 2 Gigabit me 48V dhe një port USB 2.0. Dizajni i ri kësaj pajisjeje iu lejon që të kryeni funksione të ndryshme si analizimin e ndërrimit të frekuencave prej 2.4GHz në 5GHz. Pajisja është shumë e përshtatshme për t'u përdorur si brenda ashtu edhe jashtë. Softueri i pajisjes duhet të shkarkohet nga faqja zyrtare UNIFI dhe është plotësisht pa pagesë. Pakoja përmban pesë copë që kanë një dizajn modern me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
810354025464
Fuqia e sinjalit të antenës:
3 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
197
Kodi i prodhuesit:
UAP-AC-PRO-5
Lansuar:
8 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
35
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge
Mbështetje për IPv6:
Numri i porteve HUB / Switch:
2
Numri i porteve RJ-45:
2
Prodhuesi:
Ubiquiti
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1300 + 450
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Trashësia [mm]:
197
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com

Bashkangjitja Set i shpërndarësve për rrjet UBIQUITI UNIFI AC PRO AP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE