Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shpërndarës i rrjetit TP-LINK TL-WA854RE

Kodi i produktit:
158978
EAN:
6935364071325
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TL-WA854RE
Lansuar:
9. 9. 2014
Lloji i antenës:
E integruar

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shpërndarësi rrjetit TP-LINK TL-WA854RE vjen me dimensione kompakte dhe është lehtë i përdorshëm. TL-WA854RE ofron shpejtësi të lartë deri në 300 Mbps me mbështetjen 802.11n. duke ju mundësuar më shumë shtrirje të rrjeit në të gjithë shtëpinë. TP-LINK TL-WA854RE mbështetet në WPA2-PSK, e cila ofron sigurinë maksimale të lidhjes, dhe mbështet WPS (WiFi Protected Setup). Ky funksion lejon lidhjen e shpejtë duke shtypur butonat në router dhe riprodhues kur lidhja e sigurt vendoset automatikisht. Produkti vjen me dy antena të brendshme që ofrojnë sinjal me cilësi të lartë. Dimensionet e pajisjes janë 110.0 x 65.8 x 75.2 mm dhe konsumi i saj arrin vetëm 3 vat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364071325
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TL-WA854RE
Lansuar:
9. 9. 2014
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point, Repeater (shpërndarës)
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WLAN WiFi MBs:
300
Shtrirja e frekuencës GHz:
2.4
Standardet WLAN Wifi:
802.11b, 802.11g, 802.11n
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Bashkangjitja Shpërndarës i rrjetit TP-LINK TL-WA854RE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE