Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shpërndarës interneti TP-LINK RE650

Kodi i produktit:
220337
EAN:
6935364094348
Shpëndarës:

Si të porosisim në Gjirafa50?

143.50 
Ju kurseni : 9.00   (6%)
134.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një wireless i zgjeruar që i përshtatet çdo shtëpie që "lufton" me rrjet të pamjaftueshëm të Wi-Fi - së. Kjo pajisje ofron një formë të dyfishtë të Wi-Fi (2.4 - 800 Mbps dhe 5 GHz - deri në 1733 Mbps) dhe mund të zgjerojë zonën egzistuese të rrjetit Wi-Fi deri në 1300 metra katror. Standardet e mbështetura përfshijnë 802.11ac / n / g / b WiFi. Teknologjia WPA-PSK / WPA2-PSK 64/128-bit WEP kujdeset për sigurinë e rrjetit pa tel. Ndërfaqja: 1 x 10/100/1000 Mbps RJ-45. Përmasat: 163 x 86 x 40 mm.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
6935364094348
Shpëndarës:

Bashkangjitja Shpërndarës interneti TP-LINK RE650 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE