Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ubiquiti UNIFI AC

Kodi i produktit:
195449
EAN:
810354023507
Pesha [g]:
240
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com
Trashësia [mm]:
176
Teknologjia:
RJ-45, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
114.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ubiquiti UNIFI AC ka teknologjinë e fundit Wi-Fi 802.11ac në një dizajn luksoz dhe është i përshtatshëm për rrjete Wi-Fi, me performancë të lartë me rreze të gjatë veprimi. UNIFI Controller v4 operon me një frekuencë prej 2.4 GHz dhe 5 GHz. Ky produkt përdor portin RJ45 10/100/1000. Me energji furnizohet përmes një mbushësi me energji 24V 0,5A. Dimensionet e tij janë 175.7 x 175.7 x 43.2 mm ndërsa peshon 240 g. Paketimi përmban edhe vegla për ngjitjen e kësaj pajisje në mur apo tavan.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
810354023507
Fuqia e sinjalit të antenës:
3 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
176
Kodi i prodhuesit:
UAP-AC-LR
Lansuar:
8 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
43
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Access point
Mbështetje për IPv6:
Numri i porteve HUB / Switch:
1
Numri i porteve RJ-45:
1
Pesha [g]:
240
Prodhuesi:
Ubiquiti
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 450
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
176
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com
Varje në mur:

Bashkangjitja Ubiquiti UNIFI AC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE