Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Marrës dhe transmetues Multi-Mode, me modul optik SFP+, 10 Gbps, set me 2 copë

Kodi i produktit:
220375
Diagnostifikimi - DDMI :
Format:
SFP+
Gjatësia valore - Tx/Rx [nm]:
850
Lidhësit:
(2) LC
Lloji i transferit:
2-fibra

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 
Ju kurseni : 2.00   (4%)
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku optik UF-MM-10G është një zgjidhje e përshtatshme për deri në 10G SFP + ndërfaqe rrjeti. Moduli përdor disa fibra për të transferuar pako të dhënash, të cilat përfundojnë nga lidhësit LC. Gjatësia e valës së përdorur (Tx / Rx) për këtë lloj njësie optike është 850 nanometra. Lidhja mund të krijohet me këtë lloj pajisje deri në 300 metra.

Vlerësimet

Detajet teknike

Diagnostifikimi - DDMI :
Format:
SFP+
Gjatësia valore - Tx/Rx [nm]:
850
Lidhësit:
(2) LC
Lloji i transferit:
2-fibra
Për lloje të kabllove:
Multi Mode
Shpejtësia e transferimit:
10 Gbps
Shtrirja [km]:
0.3

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE