Marrës dhe transmetues Multi-Mode, me modul optik SFP+, 10 Gbps, set me 2 copë

Kodi i produktit:
220375
Diagnostifikimi - DDMI :
Dosah [km]:
0.3
Format:
SFP+
Gjatësia valore - Tx/Rx [nm]:
850
Lidhësit:
(2) LC

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

Diagnostifikimi - DDMI :
Dosah [km]:
0.3
Format:
SFP+
Gjatësia valore - Tx/Rx [nm]:
850
Lidhësit:
(2) LC
Lloji i transferit:
2-fibra
Për lloje të kabllove:
Multi Mode
Shpejtësia e transferimit:
10 Gbps

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE