Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PlusUs LifeStar Premium, Lightning në USB, 1m, e kaltër

Kodi i produktit:
210088
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4897057270496
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja PlusUs shërben për karikimin e pajisjeve Apple dhe për transferimin e të dhënave nga iPhone, iPod, iPad në kompjuter dhe tablet. Kjo kabllo ka dy lidhëse, një Lightning dhe një USB, 1 metër gjatësi dhe qëndrushmërinë tejet të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
4897057270496
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
LST2104100
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Vzor
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
PlusUs

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE