Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

PowerLine D-Link DHP-W311AV

Kodi i produktit:
124634
EAN:
790069372285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DHP-W311AV/E
Lansuar:
12 Mars 2013
Prodhuesi:
D-Link

Si të porosisim në Gjirafa50?

81.50 
Ju kurseni : 8.00   (10%)
73.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të iu mundësuar që të shijoni rrjet me shpejtësi të lartë në gjithë shtëpinë tuaj, D-Link ju sjell për ju këtë adapter për zgjerimin e rrjetit i cili mundëson zgjerimin e rrjetit kompjuterik dhe sinjaleve të Wi-Fi përmes rrjetit elektrik të shtëpisë tuaj. Për ta bërë këtë ju thjeshtë duhet ta vendosni këtë pajisje në një prizë elektrike në shtëpinë tuaj dhe ta lidhni atë me një router apo modem. DHP-W311AV iu mundëson lidhjen në rrjetin Wi-Fi me shpejtësi të lartë që arrin deri në 300 Mb / s, ndërsa shpejtësia e rrjetit Ethernet arrin deri në 500 Mb / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
790069372285
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DHP-W311AV/E
Lansuar:
12 Mars 2013
Prodhuesi:
D-Link
Shpejtësia e transferimit të WiFi [MB/s]:
300
Shpejtësia e transmetimit të Powerline [MB/s]:
500
Standard:
HomePlug AV
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja PowerLine D-Link DHP-W311AV edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE