Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fuser OKI 44848805

Kodi i produktit:
109476
Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713053606
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C823dn, OKI C823n, OKI C831, OKI C831cdtn, OKI C831dn, OKI C831n, OKI C833dn, OKI C833n, OKI C841, OKI C841cdtn, OKI C841dn, OKI C841n, OKI C843dn, OKI MC853dn, OKI MC853dnct, OKI MC853dnv
Kodi i prodhuesit:
44848805

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

OKI PrintingSolutions sjellin në treg një numër të madh të produkteve me kualitet dhe performancë të lartë. Ndër to, është edhe fuser OKI 44848805 i cili është i dizajnuar për pajisjet për printim OKI C831 / 841. Mund të printoj deri në 100,000 faqe A4. Përparësi e përzgjedhjes së aksesorëve origjinal është se ata ruajnë pajisjen, zgjasin jetën e saj si dhe ofrojnë gjithmonë printime të kualitetit të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713053606
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C823dn, OKI C823n, OKI C831, OKI C831cdtn, OKI C831dn, OKI C831n, OKI C833dn, OKI C833n, OKI C841, OKI C841cdtn, OKI C841dn, OKI C841n, OKI C843dn, OKI MC853dn, OKI MC853dnct, OKI MC853dnv
Kodi i prodhuesit:
44848805
Lansuar:
2 Qershor 2012
Lloji i pajisjes:
Shirit optik
Për printer:
OKI
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Bashkangjitja Fuser OKI 44848805 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE