Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasetë me shirit Brother TZE-N231

Kodi i produktit:
144686
Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766691833
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TZEN231
Lansuar:
18 Janar 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kaseta me shirit TZE-N231 është e dizajnuar për printimin e etiketave ngjitëse Brother P-touch. Shiriti ka gjerësi 12 mm dhe gjatësi 8 m. Baza për printim është ngjyrë e bardhë, ndërsa shkronjat janë të zeza. Kasetat TZE janë një zëvendësim ekologjik i kasetave TZ më të hershme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766691833
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TZEN231
Lansuar:
18 Janar 2014
Lloji i pajisjes:
Shirit
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Bardhë, zi
Për printer:
Brother
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE