Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kasetë me shirit Brother TZE-N231

Kodi i produktit:
144686
Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766691833
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TZEN231
Lansuar:
18 Janar 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 
Ju kurseni : 1.00   (6%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kaseta me shirit TZE-N231 është e dizajnuar për printimin e etiketave ngjitëse Brother P-touch. Shiriti ka gjerësi 12 mm dhe gjatësi 8 m. Baza për printim është ngjyrë e bardhë, ndërsa shkronjat janë të zeza. Kasetat TZE janë një zëvendësim ekologjik i kasetave TZ më të hershme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766691833
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TZEN231
Lansuar:
18 Janar 2014
Lloji i pajisjes:
Shirit
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Bardhë, zi
Për printer:
Brother
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE