Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kuti grumbulluese ngjyre për printer HP Color LaserJet CP3525.

Kodi i produktit:
97072
EAN:
883585934799
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro 500 Color MFP M570dw
Kodi i prodhuesit:
CE254A
Lansuar:
22 Shtator 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 
Ju kurseni : 3.00   (14%)
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aksesori HP CE254A i prodhuar nga kompania Hewlett-Packard e cila në përgjithësi njihet si prodhues i pajisjeve elektronike dhe aksesorëve për printer, është kuti e cila bën grumbullimin e mbetjeve nga toneri me ngjyrë i printerit të modelit HP Color LaserJet CP3525.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
883585934799
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro 500 Color MFP M570dw
Kodi i prodhuesit:
CE254A
Lansuar:
22 Shtator 2011
Prodhuesi:
HP

Bashkangjitja Kuti grumbulluese ngjyre për printer HP Color LaserJet CP3525. edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE