Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti grumbulluese ngjyre për printer HP Color LaserJet CP3525.

Kodi i produktit:
97072
EAN:
883585934799
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro 500 Color MFP M570dw
Kodi i prodhuesit:
CE254A
Lansuar:
22 Shtator 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 
Ju kurseni : 1.94   (9%)
19.56 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.63 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Aksesori HP CE254A i prodhuar nga kompania Hewlett-Packard e cila në përgjithësi njihet si prodhues i pajisjeve elektronike dhe aksesorëve për printer, është kuti e cila bën grumbullimin e mbetjeve nga toneri me ngjyrë i printerit të modelit HP Color LaserJet CP3525.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
883585934799
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
HP LaserJet Pro 500 Color MFP M570dw
Kodi i prodhuesit:
CE254A
Lansuar:
22 Shtator 2011
Prodhuesi:
HP
Vendi i origjinës:
Myanmar

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE