Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Brother HL-1222WE, i zi

Kodi i produktit:
227380
EAN:
4977766760287
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
105
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 
Ju kurseni : 17.00   (12%)
128.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Brother, me traditën e saj të gjatë, ka prodhuar pajisje të ndryshme si printera, pajisje faks, makina shkrimi dhe pajisje multifunksionale. Në këtë rast, kompania ka sjellë printerin laserik A4, i cili ka teknologji të lartë dhe printim të shpejtë. Me dizajnin kompakt të saj, ju nuk duhet të kufizoni veten në vendndodhjen e printerit, mund të përshtatet pothuajse kudo. Falë kësaj, ajo gjen vendin e saj si në shtëpi dhe në kompani më të vogla. Printer i cili printon me ngjyrë të zezë dhe të bardhë, është i pajisur me një procesor 200 MHz dhe memorie 32 MB. Rezolucioni i printerit është 2400 x 600 dpi dhe mund të trajtoj deri në 20 faqe në minutë. Përdor një portë USB 2.0 Hi-Speed, e cila gjithmonë garanton shtypjen shumë të shpejtë. Ju mund të lidhni kompjuterin tuaj nëpërmjet teknologjisë Wi-Fi 802.11 b / g / n. Brother HL-1212WE ka përmasa prej 340 x 238 x 189 mm dhe peshon 4.6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766760287
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti standard i memories [MB]:
32
Kodi i prodhuesit:
HL1222WEYJ1
Konsumi (W):
380
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Multifunksional:
Jo
Mundësi lidhjeje me:
IPrint&Scan
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
340 x 238 x 189
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
105
Pesha në kg:
4,6
Printim dyanësh:
Printime DPI:
2400
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
20
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer Brother HL-1222WE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE