Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer matricorë OKI ML3320

Kodi i produktit:
34363
EAN:
5031713050346
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1308201
Lansuar:
27 Gusht 2013
Lloji i printerit:
Dot Matrix

Si të porosisim në Gjirafa50?

552.50 
Ju kurseni : 50.00   (9%)
502.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printer OKI ML 3320 është i sigurt dhe i shpejtë. Printeri është projektuar si një zgjidhje për printim në kompanitë industriale dhe shitoret me pakicë. Ky printer ofron disa mënyra të printimit, me shpejtësi printuese të ndryshme. Përpos dokumentit origjinal, me të mund të printoni edhe deri në katër kopje. Kohëzgjatja e shiritit të tij printues është deri në 3 milion karaktere, kurse e kokës printuese deri në 200 milion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5031713050346
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1308201
Lansuar:
27 Gusht 2013
Lloji i printerit:
Dot Matrix
Mbështetje për W10:
Përmasat [mm]:
398 x 116 x 345
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
7,3
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
240 x 216
Teknologjia:
Paralel, USB
Teknologjia e printimit:
Dot Matrix
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE