Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer OKI B432dn 45762012

Kodi i produktit:
166171
Funksione shtesë:
AirPrint, Google Cloud Print
Pesha në kg:
12
Teknologjia e printimit:
LED
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
332.50 
Ju kurseni : 47.00   (14%)
285.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri OKI B432dn me LED kryen funksionin e printimit, skanimit, fotokopjimit dhe fax-it. Printon ne rezolucionit të lartë prej 1200 x 1200 dpi. Printeri lidhet lehtë me kompjuter përmes interface-it USB 2.0. Nëse keni nevojë të printoni nga një numër më i madh i kompjuterëve, ju shërbenë Ethernet-i i integruar 10/100/1000. Shpejtësia e printimit është deri në 40 faqe A4 për minutë. Printeri ka dimensione 244.5 x 387 x 364 mm dhe një peshë prej rreth 12 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Funksione shtesë:
AirPrint, Google Cloud Print
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
5 000
Kapaciteti standard i memories [MB]:
512
Kodi i prodhuesit:
45762012
Konsumi (W):
600
Lloji i printerit:
LED
Madhësia e printerit:
A4
Multifunksional:
Jo
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
245 x 387 x 364
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
12
Printim DPI:
1200
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
4,5
Prodhuesi:
OKI
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
40
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Teknologjia e printimit:
LED
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Bashkangjitja Printer OKI B432dn 45762012 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE