Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Xerox Phaser 3020BI

Kodi i produktit:
513813td
EAN:
0952058630480
Multifunksional:
Jo
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime bardhë e zi me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri laserik Xerox Phaser 3020 është zgjidhje e përkryer për ju. Printeri Xerox Phaser 3020 është i pajisur me procesor të fuqishëm dhe memorie prej 128MB. Po ashtu është i pajisur me teknologji të avancuara që garantojnë për printime cilësore me rezolucion të lartë prej 1200 X 1200 dpi si dhe shpejtësi të jashtëzakonshme të printimeve prej 8.5 sekondave për faqe, përkatësisht mund të printoj deri në 20 faqe / min. Në periudhë njëmujore ju do të mund të printoni deri në 15,000 faqe të formatit A4 me cilësi të garantuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0952058630480
Ekran:
Jo
Funksioni:
AirPrint, Google Cloud Print
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories MB:
128
Kapaciteti standard i memories MB:
128
Kodi:
3020V_BI
Konsumi W:
313
Kualiteti i printimit DPI:
1200
Lansuar:
16 Shtator 2014
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat mm:
331 x 188 x 215
Pesha në kg:
4,1
Printimi i faqes së parë sekondë:
8,5
Prodhuesi:
Xerox
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
1200 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
20
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Xerox.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE