Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër Canon për fotografi, Rezolucion i lartë HR-101N, A3, 20 copë, 106 g/m2

Kodi i produktit:
43146
EAN:
4960999867076
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1033A006
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letra Canon për fotografi me kualitet të lartë siguron riprodhim besnik të ngjyrave dhe me kontrast të madh. Dizajni i veçantë i kësaj letre ofron stabilitet më të lartë të ngjyrave dhe qëndrueshmëri mekanike në printim. Është një letër që e përkrah printimin me rezolucion të lartë. Pakoja përmban 20 fletë të madhësisë standarde 3A, 29.7 x 42.0 cm ndërsa një fletë peshon 106 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999867076
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1033A006
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
20
Pesha [g / m2]:
106
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE