Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër fotografike Brother BP71GP50, 50 copë

Kodi i produktit:
81623
EAN:
4977766658430
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BP71GP50
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Brother ka një traditë të gjatë në prodhimin e pajisjeve për printim, si printerë, makina për shkrim dhe pajisje multifunksionale. Letrat fotografike me shkëlqim BP71GP50 kanë një madhësi prej 10x15 cm dhe sigurojnë një qëndrueshmëri të gjatë të ngjyrës. Pakoja përmban 50 fletë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766658430
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BP71GP50
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
50
Pesha [g / m2]:
260
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE