Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër printimi HP C6020B

Kodi i produktit:
144342
EAN:
8484120127748
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C6020B
Lloji i letrës:
Letër për foto

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbështjelli apo grumbulloji dokumentet tuaja menjëherë pas heqjes nga printeri. Ideale për printime të përditshme me ngjyra të sakta dhe skica të projekteve. Kjo letër e certifikuar nga PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) është lehtë për tu trajtuar. Ofron cilësi të lartë dhe rezultate të qëndrueshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8484120127748
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C6020B
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E pashkëlqyeshme
Pesha [g / m2]:
90
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE