Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letra për foto HP Everyday Photo Paper

Kodi i produktit:
38578
EAN:
829160102795
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q5451A
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto letra për printer kanë cilësi të lartë dhe u japin fotografive tuaja një pamje profesionale. Tani me këto letra ju mund ti printoni fotografitë tuaja duke bërë që fotografitë të kenë një kualitet dhe shkëlqim për ti dhënë një pamje të qartë. Letrat kanë madhësi të formatit A3 me dimensione 210 x 297 mm dhe një peshë prej 200 g / m2 / dhe pako përmban 25 fletë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
829160102795
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q5451A
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
25
Pesha [g / m2]:
200
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE