Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letra për foto HP Everyday Photo Paper

Kodi i produktit:
38578
EAN:
829160102795
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q5451A
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto letra për printer kanë cilësi të lartë dhe u japin fotografive tuaja një pamje profesionale. Tani me këto letra ju mund ti printoni fotografitë tuaja duke bërë që fotografitë të kenë një kualitet dhe shkëlqim për ti dhënë një pamje të qartë. Letrat kanë madhësi të formatit A3 me dimensione 210 x 297 mm dhe një peshë prej 200 g / m2 / dhe pako përmban 25 fletë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
829160102795
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q5451A
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
25
Pesha [g / m2]:
200
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE