Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letra për foto HP Everyday Photo Paper

Kodi i produktit:
38935
EAN:
808736472647
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q2510A
Lansuar:
23 Janar 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto letra për printer kanë cilësi të lartë dhe japin fotografive tuaja një pamje profesionale. Tani me këto letra ju mund ti printoni fotografitë tuaja duke bërë që fotografitë të kenë një kualitet dhe shkëlqim për ti dhënë një pamje të qartë. Letra HP Everyday Photo është në përputhje me të gjitha printerët inkjet. Janë të optimizuar për printerët HP, me të cilët mund të arrini rezultate të mahnitshme gjatë shtypjes. Letrat kanë madhësi të formatit A4 me dimenzione 210 x 297 mm dhe një peshë prej 200g / m2/. Pako përmbanë 100 fletë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
808736472647
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q2510A
Lansuar:
23 Janar 2015
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
100
Pesha [g / m2]:
200
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE