Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letra për fotografi Canon Photo Paper SG-201

Kodi i produktit:
84980
EAN:
4960999405339
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1686B015
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letër SG-201 për printimin e fotografive me rezolucion të lartë. Sipërfaqe të lëmuar e cila mund të kap ngjyra të thella dhe të ndritshme. Fotografia juaj do të duket shumë reale. Çdo paketim përmban 50 Semi Gloss Photo Paper SG-201 në formatin 10 x 15 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999405339
Format:
10x15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1686B015
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Letër për foto
Lloji i sipërfaqes:
Gjysmë e shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
50
Pesha [g / m2]:
260
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE