Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër etiketash për Brother DK22225

Kodi i produktit:
144604
EAN:
4977766667548
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DK22225
Lansuar:
17 Janar 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Brother ka një traditë të gjatë në prodhimin e pajisjeve printuese si printer, makina faks, dhe pajisje shumëpërdorimshe. Gjithashtu për produktet e saj prodhon edhe aksesorë të ndryshëm. Letrat e etiketave për printer Brother DK22225 me ngjyrë të bardhë janë dizajnuar posaçërisht për seritë BROTHER QL .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766667548
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DK22225
Lansuar:
17 Janar 2014
Lloji i letrës:
Letër në role
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE