Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër për printer Brother - DK22210

Kodi i produktit:
121749
EAN:
4977766628181
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DK22210
Lansuar:
23 Janar 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brother është një kompani me një traditë të gjatë, e cila ka kohë që është e angazhuar në prodhimin e pajisjeve të printimit, të tilla si printerë, fakse, makina shkrimi dhe pajisje multifunksionale. Për produktet e saj, natyrisht, gjithashtu prodhon pajisje të ndryshme konsumuese. Avantazhi i kësaj letre në përputhje me produktet dhe cilësinë maksimale të printimit është që nuk mund të arrihet me aksesorë jo origjinal. Kjo letër për printerë Brother DK22210 me ngjyrë të bardhë është e projektuar për serinë Brother QL. Dimensionet letrës janë 29 x 30.48 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766628181
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DK22210
Lansuar:
23 Janar 2013
Lloji i letrës:
Letër në role
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE