Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër plastifikuese PEACH

Kodi i produktit:
198157
EAN:
7640106495190
Format:
A7
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PP525-05
Lansuar:
22 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Peach ofron letër plastifikuese me cilësi të lartë për mbrojtjen e fotografive. Me këtë letër ju mund ti mbroni fotografitë nga pluhuri, balta dhe në këtë mënyrë ju mund të zgjatni jetëgjatësinë e tyre. Letra plastifikuese ka dy shtresa të cilat pastaj mund të lidhen me njëra tjetrën me metodën e ftoftë apo të ngrohët. Trashësia e letrës është 125 mic. Letra gjithashtu mund të përdoret për ti plastifikuar dokumentet tuaja të cilat kanë formatin A7 dhe pako përmban 100 letra plastifikuese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640106495190
Format:
A7
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PP525-05
Lansuar:
22 Shtator 2016
Lloji i letrës:
Folie plastifikuese
Numri i fletëve në pako:
100
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE