Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër plastifikuese PEACH

Kodi i produktit:
198159
EAN:
7640106495251
Format:
54 x 86
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PP525-07
Lansuar:
22 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Peach ofron letër plastifikuese me cilësi të lartë për mbrojtjen e fotografive. Me këtë letër ju mund ti mbroni fotografitë nga pluhuri, balta dhe në këtë mënyrë ju mund të zgjatni jetëgjatësinë e tyre. Letra plastifikuese ka dy shtresa të cilat pastaj mund të lidhen me njëra tjetrën me metodën e ftoftë apo të ngrohët. Letra gjithashtu mund të përdoret për ti plastifikuar dokumentet tuaja të cilat kanë formatin e njëjtë prej 54 x 86 mm apo A6 dhe pako përmban 100 letra plastifikuese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640106495251
Format:
54 x 86
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PP525-07
Lansuar:
22 Shtator 2016
Lloji i letrës:
Folie plastifikuese
Numri i fletëve në pako:
100
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE