Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Role letre HD Bright

Kodi i produktit:
144350
EAN:
8484120140990
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q1446A
Lansuar:
15 Janar 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Role e letrës së bardhë për printim profesional me kualitet të lartë, me dizajn riciklues dhe madhësi bazike prej 50.8 mm. Dimension cilindrik i produktit prej 420 mm x 45.7 m, prekje mat dhe peshë prej 90 g. Iu lejon të printoni prezantime, material marketingu dhe komunikata të tjera me ngjyrë të plotë dhe detaje unike. Përmes kësaj letre të bardhë dhe të riciklueshme, ju po ashtu ndihmoni në ruajtjen e ambientit përmes riciklimit të tyre.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8484120140990
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q1446A
Lansuar:
15 Janar 2014
Lloji i letrës:
Letër në role
Lloji i sipërfaqes:
E pashkëlqyeshme
Pesha [g / m2]:
90
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE