Printer Canon PIXMA TS5150

Kodi i produktit:
229869
EAN:
4549292090741
Pesha në kg:
6.5
Teknologjia:
Bluetooth, USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:
Skaner DPI:
2400

Si të porosisim në Gjirafa50?

116.50 
Ju kurseni : 11.00   (9%)
105.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PIXMA TS5150 është printer shumëfunksional, me ngjyra A4 të cilësisë së lartë. Ofron printim, skanim dhe kopjim. Është ideal për përdorim në shtëpi, përmban dy mbajtëse për fletë para dhe prapa, secila deri në 100 fletë. Ofron një rezolucion printimi deri në 4800 x 1200 dpi me një shpejtësi deri në (w / w) prej 13 / 6.8 imazhe në minutë. Rezolucioni i skanerit është 1200 x 2400 me një shpejtësi skanimi prej 14 s (A4). Mund të përdorni tonter të madh volumi (PGI-540XL / CL-541XL). Për lidhje, përdor portën USB 2.0, Wi-Fi dhe mund të lidhet në cloud. Dimensionet e saj janë 425 x 315 x 147 mm dhe peshon prej 6.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292090741
Funksione shtesë:
AirPrint, Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, PIXMA Cloud Link, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2228C006
Konsumi (W):
14
Kopjues:
Lansuar:
2. 2. 2018
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
425 x 315 x 147
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Pesha në kg:
6.5
Printim DPI:
4800
Printim dyanësh automatik:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
300 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
300 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
6.8
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
13
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
Bluetooth, USB 2.0, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA TS5150 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE