Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Epson EcoTank M3180, Tank System

Kodi i produktit:
252879
Besueshmëria:
100 %
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
20
Pesha në kg:
7,2
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë sekondë:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

544.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EcoTank M3180 është një nga modelet multifunksionale monokrome Epson me një sistem të integruar rezervuari me ngjyrë, i cili përfshin një skanues, kopjues dhe faks të integruar. Ju mund të shtypni dokumente me rezolucion të lartë në 1200 x 2400 dpi. Përparësitë kryesore Pajisje 4 në 1 Rezolucion i shtypjes 1200 x 2400 dpi Shpejtësia e shtypjes 20 ppm Kapaciteti i tabakës së hyrjes 250 fletë, prodhimi 100 fletë Faks pa PC, 3 ppm Ekrani me prekje Lidhja përmes USB, WiFi dhe Ethernet Rimbush deri në 11,000 faqe Kreu i shtypur me cilësi të lartë PrecisionCore Skaner Skaneri jep rezolucion të lartë 1200 x 2400 dpi. Prodhimet në formatet BMP, JPEG, PICT, TIFF, PDF dhe PNG. Faks Faks mundëson faksimin e zi dhe të bardhë dhe me ngjyra pa e ndezur kompjuterin, kujton deri në 180 faqe dhe dërgon afërsisht 3 faqe në minutë. Faksi përmban karakteristika faksimi në PC, redial automatike, libër adresash dhe dërgim faksi. Kopjuesi Fotokopjuesi ju lejon të zvogëloni ose zmadhoni një kopje nga 25% në 400%. Kopjon në madhësinë maksimale A4. Numri maksimal i kopjeve është 99 faqe. Ofron rezolucion 600 x 600 kopje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8715946655239
Ekran:
Fax:
Funksioni:
Epson Connect, Google Cloud Print, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim faqe për muaj:
1 500
Kapaciteti standard i memories MB:
2
Kodi:
C11CG93403
Konsumi W:
14
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
2400
Lansuar:
25. 1. 2019
Lloji i mbajtësit të fletëve të skenerit:
ADF
Lloji i printerit:
Ngjyrë, sistem me tanke
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
ADF (35 fletë )
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyra Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat mm:
375 x 347 x 346
Përmbajtja e pakos:
Inkoustová nápln
Pesha maksimale e printimeve g m2:
90
Pesha në kg:
7,2
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë sekondë:
6
Printimi maksimal i fletëve për muaj::
20000
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
1200 x 2400
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
1200 x 2400
RJ-45:
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
20
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Tabaka dalëse [fletë]::
100
Tabaka e brendshme [fletë]::
251
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
WiFi:

Bashkangjitja Printer Epson EcoTank M3180 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE