Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer multifunksional HP LaserJet Pro M130

Kodi i produktit:
200404
EAN:
7251841170084
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Teknologjia:
USB 2.0
Skaner i rrafshët:
Skaner:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
208.50 
Ju kurseni : 6.00   (3%)
202.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime bardhë e zi me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri laserik multifunksional HP LaserJet Pro M130 është zgjidhje e përkryer për ju. Përveç printimit kjo pajisje gjithashtu kryen funksionet e skanimit, kopjimit dhe faksit, duke iu mundësuar kështu që të gjitha këto funksione ti realizoni në një pajisje të vetme pa pasur nevojën e blerjes së pajisjeve të veçanta. Po ashtu është i pajisur me teknologji të avancuara që garantojnë për printime cilësore me rezolucion të lartë prej 600 x 600 dpi si dhe shpejtësi të jashtëzakonshme të printimit prej 22 faqeve të formatit A4 në minutë. Numri i rekomanduar i printimeve në periudhë mujore me këtë printer është 1500 faqe. Me këtë pajisje ju do të mund të kopjoni dhe skanoni dokumente të ndryshme me rezolucion që mund të arrij deri në 600 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7251841170084
Funksione shtesë:
AirPrint
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
1 500
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
128
Kapaciteti standard i memories [MB]:
128
Kodi i prodhuesit:
G3Q57A
Konsumi (W):
255
Kopjues:
Lansuar:
11 Tetor 2016
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
398 x 288 x 231,1
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
6,8
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
7,3
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
600 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
22
Skaner:
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Laser

Bashkangjitja Printer multifunksional HP LaserJet Pro M130 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE